Підвищення кваліфікації щодо боротьби з корупцією у закладах вищої освіти
Завідувачка кафедри радіоелектронних та біомедичних комп’ютеризованих засобів і технологій Висоцька О.В. та професор кафедри Трунова А.І. успішно пройшли курс підвищення кваліфікації «Корупція-off: як боротися з корупційними ризиками у вищій освіті», здобули знання та навички боротьби з корупцією у закладах вищої освіти.
Курс розроблено за ініціативи Асоціації юридичних клінік України у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Курс є частиною проєкту «Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: закордонний досвід і національна практика», що реалізується за підтримки Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні USAID “ВзаємоДія”.
![](https://new.nk502.xai.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Корупція-off-Висоцька-1024x728.jpg)
![](https://new.nk502.xai.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Корупція-off-Трунова-1024x726.jpg)