Міжнародні проєкти

Участь у програмі академічної мобільності передбачає їх участь у навчальному процесі ЗВО (в Україні або за кордоном), проходження практики, проведення наукових досліджень та спільних проектів здійснюється на підставі укладення угод про співробітництво між ХАІ та іншими ЗВО, а також в рамках міжурядових угод про співробітництво в галузі освіти.


Угоди про про науково-технічну та академічну співпрацю укладено між НАУ ХАІ та компанією “Protocol Circles” (Саудівська Аравія).


Доцент Анна Печерська під час відрядження до міста Цзясін (Китайська народна республіка) ознайомилася з технологіями виготовлення та особливостями використання гнучкої електроніки, особливо для гаджетів, що входять до складу елементів медичного інтернету речей.

Завідувачка кафедри 502, професор Олена Висоцька, та доцент Анна Трунова взяли участь у міжнародному вебінарі «Social neuroscience: opportunities for social, economic, psychological, educational end health projects».

Доцент Анна Печерська пройшла стажування «The study of soil sand forest genetic resources with the help of latest technologies» у Пряшівскому регіональному центрі Науково-дослідного інституту ґрунтознавства та охорони ґрунтів Національного аграрного та харчового центру (м. Пряшів, Словацька Республіка).

Завідувачка кафедри 502, професор Олена Висоцька, доцент Андрій Порван та доцент Анна Печерська пройшли стажування за темою «Information system in medicine and Healthcare management» Університет Humanitas (м. Сосновець, Польща).

Студентка групи 524 Кліменко Тетяна перемогла у стипендіальному конкурсі програми “Нові технології для жінок – Україна”, ініціатором якої є Міжнародна корпорація Intel та освітня фундація Perspektywy Women in Tech.

Студентка групи 524 Бондарець Ольга в компанії “Schindler Orthopädie”, Siegen, 57072 Deutschland.

Завідувачка кафедри 502 професор О.В.Висоцька взяла участь у зустрічі у консульстві Польщі, яку проводили віце-консул Міхал Банась та консульський атташе Артур Міськів, з метою обговорення питань сприяння відновленню та розвитку наукової співпраці та співпраці в сфері професійної освіти.