Академічна мобільність

Навчання, викладання та наукові дослідження, пов’язані з інтернаціоналізацією діяльності ЗВО, регламентується Положенням «Про порядок реалізації права на академічну мобільність учасників освітнього процесу ХАІ», яке встановлює загальний порядок організації різних програм академічної мобільності здобувачів ХАІ на території України і за кордоном.


У весняному семестрі 2022/2023 навчального року студенти кафедри радіоелектронних та біомедичних комп’ютеризованих засобів і технологій бакалаврського і магістерського рівнів скористалися чудовою нагодою від Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Технічного університету прикладних наук Вільдау (TH Wildau, Німеччина) і взяли участь у міжнародному проєкті “Wildau-Kharkiv IT Bridge” у рамках програми ДААД «Україна цифрова: Забезпечення академічної успішності під час кризи». Учасники прослухали курс лекцій з дисциплін “Organization of Big Data and Distributed Healthcare Systems” та “Medical information systems” від українських та німецьких викладачів в онлайн форматі, і після завершення отримали сертифікати міжнародного зразка.


В 2020/2021 навчальному році у Wroclaw University of Science and Technology (Poland) та науково-дослідному центрі HR POWER Group LG Electronics (Poland). проходили навчання студенти 3-го року навчання ОПП «Біомедична інженерія» Бабаєв Є., Алфьоров А., Окракова К., Родіна С. та студенти 2-го року навчання – Бельська А., Суріков О., Манджосов В., Семеренко Д..


У 2019/2020 навчальному році здобувачі ОПП «Біомедична інженерія» Окракова К. та Родіна С. протягом весняного семестру проходили навчання у Wroclaw University of Science and Technology (Poland) та науково-дослідному центрі HR POWER Group LG Electronics (Poland).


Студенти Роман Мусійко, Світлана Родіна проходять навчання в рамках міжнародної академічної мобільності у Вроцлавській політехніці та набувають практичних навичок в компанії LG Electronics, м. Вроцлав, Польща.


Науково-дослідний центр компанії LG Electronics

Студенти проходять навчання в рамках міжнародної академічної мобільності у Вроцлавській політехніці м. Вроцлав, Польща.